Najlepsza sieć VPN dla Twojego Maca

Chroń swoje dane, zachowaj anonimowość i odblokuj strony internetowe dzięki najlepszej sieci VPN dla Twojego Maca.

Co to jest VPN?

Wirtualna sieć prywatna (VPN) to technologia używana do zabezpieczania ruchu w sieci prywatnej w sieci publicznej, takiej jak Internet. Aby zapewnić swoje funkcje, VPN potrzebuje kilku składników: serwerów VPN, protokołów i szyfrowania. Ta mieszanka zabezpieczeń zapewnia prywatność i integralność poufnych danych podczas ich podróży z urządzenia źródłowego do urządzenia docelowego.

Zalety korzystania z VPN

Dlaczego więc lepiej jest używać VPN na komputerze Mac.
Dowiedzmy Się.
Ochrona danych osobowych
VPN to skuteczny sposób na ustanowienie bezpiecznych połączeń wirtualnych poprzez utworzenie prywatnego tunelu przez Internet do swoich bezpiecznych serwerów. Szyfruje wszystkie dane, które podróżują przez ten tunel, tak aby tylko Ty i Twoja zaufana osoba mogli je zobaczyć.
Ekskluzywna prywatność online
Jednym z głównych celów usługi VPN jest ochrona prywatności w Internecie. Zadanie można łatwo wykonać, ukrywając rzeczywistą lokalizację adresu IP. Aby kontynuować interakcję z cyberprzestrzenią, VPN zapewnia wirtualny adres IP, którego lokalizację możesz wybrać samodzielnie.
Uniemożliwia to Twojemu dostawcy usług internetowych, rządowi lub jakiejkolwiek innej zainteresowanej stronie śledzenie Twoich działań online, co oznacza, że możesz chronić swoją prywatność w Internecie.
Złam cenzurę i ograniczenia
Jeśli jesteś w kraju o ścisłej cenzurze i licznych ograniczeniach internetowych, takich jak Chiny czy Zjednoczone Emiraty Arabskie, możesz połączyć się z usługą VPN i odblokować całą drogę do swoich ulubionych witryn i usług online. Wybierz serwer w kraju, w którym treści, do których chcesz uzyskać dostęp, nie są zablokowane, a uzyskasz takie same przywileje w Internecie, jakie mają obywatele tego kraju.

JAKI JEST NAJLEPSZY VPN DLA MAC

Wraz ze wzrostem cenzury wzrosła popularność VPN i znacznie wzrosła liczba dostawców VPN spełniających każdą potrzebę.
Aby pomóc Ci wybrać odpowiedniego dostawcę, przeprowadziliśmy badania i testy usług VPN przeznaczonych dla właścicieli komputerów Mac.
Przetestowaliśmy kilka najlepszych aplikacji VPN dla komputerów Mac, takich jak:
VPN Unlimited, ExperessVPN, HotspotShield VPN, TurboVPN, X-VPN.
Ogólna funkcjonalność pokazała, że wszystkie te aplikacje nie mają problemów ze stabilnością połączenia, ogromną liczbą serwerów, dobrą szybkością pobierania, ale jedna z nich przeszła na inny poziom - KeepSolid VPN Unlimited®

Najwyższe bezpieczeństwo dzięki najlepszej aplikacji VPN Unlimited na komputery Mac

KeepSolid VPN Unlimited® pozwala polegać na MacBooku we wszystkim. Ta aplikacja to potężne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo w Internecie i zapewniające prywatność na komputerze Mac. Dzięki naszej usłudze możesz łatwo ominąć filtry sieciowe i uzyskać nieograniczony dostęp do dowolnej strony internetowej.
Dlaczego warto korzystać z VPN Unlimited na komputerze Mac?
Możesz użyć aplikacji KeepSolid VPN Unlimited® na Maca, aby:

  • Komunikuj się ze znajomymi za pośrednictwem Facebooka i innych mediów społecznościowych
  • Odblokuj YouTube, strony z grami i wiele więcej z dowolnego miejsca
  • Uzyskaj dostęp do witryn do strumieniowego przesyłania wideo
  • Chroń swoje prywatne dane
Klienci VPN Unlimited mają teraz dostęp do setek solidnych serwerów, które obsługują wszystkie kontynenty. Są w stanie łatwo przełączać się między serwerami, aby upewnić się, że prędkość połączenia jest najwyższa z możliwych, z całkowitym dostępem do wszystkich ulubionych zasobów z dowolnego miejsca na świecie.

TOP 6 nieograniczonych funkcji VPN

Mądra technologia KeepSolid
Wypróbuj dodatkowy poziom szyfrowania i zaciemniania, aby uzyskać większą prywatność i nieograniczony dostęp do sieci.
Najwyższa prędkość i brak limitu danych
Pobieraj, przeglądaj, przesyłaj strumieniowo lub udostępniaj, użytkownicy KeepSolid VPN Unlimited® mogą robić, co chcą!
usługi dodatkowe
Chroń swoje działania online dzięki naszym specjalnym dodatkom: subskrypcja Lifetime VPN, opcje Personal Server / IP oraz możliwość ustawienia VPN na routerze WiFi.
256-bitowe szyfrowanie danych
Użyj najwyższego poziomu szyfrowania w branży, aby zabezpieczyć swoje prywatne dane przed hakerami, szpiegami i rządami.
Do 10 urządzeń za darmo
Zapłać raz - używaj na wszystkich swoich urządzeniach. Niezależnie od tego, czy jest to laptop, tablet, telefon komórkowy czy komputer, możesz cieszyć się prawdziwą wolnością na każdym urządzeniu.
Ponad 500 serwerów w ponad 80 lokalizacjach
Bez względu na to, gdzie jesteś i dokąd podróżujesz, KeepSolid VPN Unlimited® połączy Cię z ulubionymi treściami.

VPN bez ograniczeń dla Twojego Maca

Zespół profesjonalistów pracuje w dziedzinie bezpieczeństwa od ponad 7 lat iw tym okresie to oprogramowanie zabezpieczające dla komputerów Mac zyskało zaufanie ponad 25 milionów użytkowników.
Made on
Tilda