Best VPN For Your Mac

Protect your Data, Stay Anonymous, and Unblock Websites with the best VPN For Your Mac.

VPN nedir?

Sanal Özel Ağ (VPN), internet gibi genel bir ağ üzerinden özel ağ trafiğini güvence altına almak için kullanılan bir teknolojidir. Bir VPN, özelliklerini sağlamak için birkaç bileşene ihtiyaç duyar: VPN sunucuları, protokoller ve şifreleme. Bu güvenlik karışımı, kaynak cihazdan hedef cihaza olan yolculuğunda hassas verilerinizin gizliliğini ve bütünlüğünü sağlar.

VPN Kullanmanın Avantajları

Öyleyse neden Mac'inizde VPN kullanmak daha iyidir?
Hadi bulalım.
Kişisel Verilerin Korunması
VPN, internet üzerinden güvenli sunucularına özel bir tünel oluşturarak güvenli sanal bağlantılar kurmanın etkili bir yoludur. Bu tünelden geçen tüm verileri şifreleyecek ve böylece sadece siz ve güvendiğiniz kişi görebilecek.
Özel Çevrimiçi Gizlilik
Bir VPN hizmetinin temel amaçlarından biri, çevrimiçi gizliliğinizi güvence altına almaktır. Görev, gerçek IP konumunuzu gizleyerek kolayca gerçekleştirilir. Siber uzay ile etkileşime devam etmek için, bir VPN size kendi başınıza seçebileceğiniz sanal bir IP sağlar.
Bu, ISS'nizin, hükümetinizin veya diğer ilgili tarafların çevrimiçi etkinliklerinizi izlemesini imkansız kılar, bu da çevrimiçi gizliliğinizi koruyabileceğiniz anlamına gelir.
Sansürü ve Kısıtlamaları Kırın
Çin veya BAE gibi katı sansürün ve çok sayıda internet kısıtlamasının olduğu bir ülkedeyseniz, bir VPN hizmetine bağlanabilir ve en sevdiğiniz web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere kadar tüm yolun kilidini açabilirsiniz. Erişmek istediğiniz içeriğin engellenmediği bir ülkede bir sunucu seçin ve internette bu ülkenin vatandaşlarının sahip olduğu aynı ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

MAC İÇİN EN İYİ VPN NEDİR

Sansür artışıyla birlikte VPN'lerin popülaritesi arttı ve her ihtiyaç için VPN sağlayıcılarının sayısını büyük ölçüde artırdı.
Doğru sağlayıcıyı seçmenize yardımcı olmak için, Mac sahiplerine hitap eden VPN hizmetlerini araştırmayı ve test etmeyi taahhüt ettik.
Mac için en iyi VPN uygulamalarını aşağıdaki gibi test ettik:
VPN Sınırsız, ExperessVPN, HotspotShield VPN, TurboVPN, X-VPN.
Genel işlevsellik, tüm bu uygulamaların bağlantı kararlılığı, büyük miktarda sunucu, iyi indirme hızı ile ilgili hiçbir sorunu olmadığını, ancak bunlardan birinin başka bir seviyeye ulaştığını göstermiştir - KeepSolid VPN Unlimited®

Mac için En İyi VPN Unlimited Uygulaması ile Üst Düzey Güvenlik

KeepSolid VPN Unlimited®, her şey için MacBook'unuza güvenmenizi sağlar. Bu uygulama, Mac'iniz için güçlü bir internet güvenliği ve gizlilik çözümüdür. Hizmetimiz sayesinde ağ filtrelerini kolayca atlayabilir ve istediğiniz herhangi bir web sitesine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Mac'inizde Neden VPN Unlimited'ı Kullanmalısınız?
KeepSolid VPN Unlimited® uygulamasını Mac için aşağıdakileri yapmak için kullanabilirsiniz:

  • Arkadaşlarınızla Facebook ve diğer sosyal medya aracılığıyla iletişim kurun
  • YouTube'un, oyun sitelerinin ve çok daha fazlasının engelini her yerden kaldırın
  • Video yayın sitelerine erişin
  • Özel verilerinizi koruyun
VPN Unlimited müşterileri artık tüm kıtaları kapsayan yüzlerce sağlam sunucuya erişebilir. Dünyanın her yerinden tüm favori kaynaklara toplam erişim ile bağlantı hızınızın mümkün olan en yüksek seviyede olmasını sağlamak için sunucular arasında kolayca geçiş yapabilirler.

TOP 6 VPN Sınırsız Özellikler

KeepSolid bilge teknolojisi
Genişletilmiş gizliliğiniz ve sınırsız web erişiminiz için ek düzeyde şifreleme ve şaşırtmayı deneyin.
Üstün Hız ve Veri Sınırı Yok
İndirin, göz atın, yayınlayın veya paylaşın, KeepSolid VPN Unlimited® kullanıcıları istedikleri her şeyi yapmakta özgürdür!
Ek hizmet
Çevrimiçi etkinliklerinizi özel ekstralarımızla koruyun: Ömür Boyu VPN aboneliği, Kişisel Sunucu / IP seçenekleri ve WiFi Yönlendiricinizde VPN ayarlama yeteneği.
256-bit Veri Şifreleme
Özel verilerinizi bilgisayar korsanlarından, meraklılardan ve hükümetlerden korumak için sektördeki en yüksek şifreleme düzeyini kullanın.
Ücretsiz 10 Cihaza Kadar
Bir kez ödeyin - tüm cihazlarınızda kullanın. Böylece ister dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz, mobil cihazınız veya PC'niz, her cihazda gerçek özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.
80+ Konumda 500+ Sunucu
Nerede olursanız olun veya nereye giderseniz gidin, KeepSolid VPN Unlimited® sizi en sevdiğiniz içeriğe bağlayacaktır.

Mac'iniz İçin Sınırsız VPN

Profesyonellerden oluşan ekip, bir güvenlik alanında 7 yıldan fazla çalıştı ve bu süre zarfında, Mac için bu güvenlik yazılımı 25 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilme hakkını kazandı.
Made on
Tilda